Prezentačný web. Vlastný web je zdrojom základných, ale mnohokrát aj vyčerpávajúcich, informácií o poskytovaných službách či tovaroch. Je vizitkou prezentujúcou váš prístup k práci a k vašim klientom. Kontaktný formulár či možnosť online rezervácie návštevy v ambulanciách sú len zlomkom možných doplnkov.

Katalógový web. Či už ste B2B alebo B2C spoločnosť, zjednodušte život sebe aj svojim odberateľom kompletným online katalógom vašich produktov a služieb. Náš systém na správu obsahu si hravo poradí s tisíckami katalógových položiek. Od katalógového webu je len krok k vlastnému eshopu.

Microsite, jednoproduktový web. Ak potrebujete uviesť na trh nový produkt, myšlienku alebo odprezentovať jednu špecifickú službu s vlastným marketingom, microsite je ideálne riešenie. Či už organizujete športové podujatie, uvádzate na trh nový produkt alebo službu, tento typ webu je ideálnym riešením.

B2B weby. Partnerské weby sú zložitejšie riešenia pre vás a vašich obchodných partnerov alebo veľkých odberateľov. Poskytnite prihlasovacie údaje vašim partnerom a nechajte ich objednávať tovary priamo rezerváciou vo vašom online sklade alebo cez zabezpečenú sekciu zverejníte obsah webu len vybraným partnerom.

Najlepšie webstránky na mieru

Individuálne grafické riešenia

Každá stránka si vyžaduje iný vzhľad, ktorý presne vystihuje jej zameranie. Vo väčšine prípadov tvoria naši grafici dizajn webstránky na mieru podľa požiadaviek a predstáv klienta.

Veľmi dôležité je pripraviť grafický návrh tak, aby spĺňal požiavky pre daný typ webu. Používanie musí byť pre návštevníka jednoduché a intuitívne, aby nemusel rozmýšľať nad tým, ako web používať, ale len nad tým, čo je obsahovým posolstvom.

Ponúkame však aj výhodnú možnosť vybrať si niektorý z našich vopred pripravených designov,
kde je veľkou výhodou spustenie celého webu len za pár dní.

Kód webstránky podľa platných štandardov

Kvalitné programovanie najmodernejšími postupmi je základom každého webu. Nepracujeme s bezplatnými šablónami, každý náš web je jedinečný. Kód stránky optimalizujeme pre klienta, tvoríme optimálne a overené riešenie.

Výhodou vlastných zdrojov je neobmedzená funkcionalita. Nie sme tak závislí na tretej strane, váš web má pred sebou širokú paletu doplnkových funkcií, možností importov/exportov dát, komunikácie s inými softvérmi a podobne.

Webstránku vám radi naprogramujeme aj responzívne, jej vzhľad tak bude prispôsobený pre tablety, mobily a rôzne veľkosti monitorov.

Webstránka a jej kód je spojený s našim vlastným CMS, systémom na správu obsahu webu.

Naše vlastné CMS pre správu obsahu

CMS je systém na správu obsahu (content management system) nazývaný aj redakčným systémom webu. Naše vlastné CMS má mnoho funkcií, ktoré robia každý web lepším a vďaka svojim funkciám aj vyhľadateľnejším.

SEO optimalizácia, príprava a pravidelná aktualizácia obsahu

Štandardnou službou pri tvorbe webstránok je SEO optimalizácia. Správne kľúčové slová, vhodná štruktúra a obsah web stránky sú základom pre vyhľadateľnosť a vysoké umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania.

Klientom ponúkame aj prácu našich konzultantov, ktorí sa špecializujú na digitálny marketing a marketingovú komunikáciu. Reálne a praktické marketingové analýzy a metódy na odhalenie nedostatkov a posilnenie silných stránok.

Mať dobrý obsah vyžaduje spoluprácu vás aj nás. Svoju firmu poznáte najlepšie, no my najlepšie obsah spracujeme a na webe umiestnime. Pre našich klientov poskytujeme aj pravidelné aktualizácie webstránok. Služba je ideálna pre portály, eshopy a väčšie weby, kde sa dôraz kladie na vždy čerstvý a aktuálny obsah.

MacMike VAT s.r.o.


IČO: 45877262, DIČ: 2023124972, IČ DPH: SK2023124972

Napíšte nám

Vaše meno:
Váš e-mail: *
Váš telefón:
Otázka na nás: *

Všetky weby, eshopy a iné riešenia navrhnujeme podľa potreby klienta. Nepoužívame šablóny a bezplatne dostupné nástroje, pracujeme len s našimi vlastnými riešeniami. Vlastné grafické spracovanie podľa predstáv klienta a nápadov našich šikovných grafikov. Postupy prác podľa SEO pravidiel a kvalitné programovanie. Jednoduchý CMS systém, ktorý je vyvýjaný s dôrazom na SEO štandardy. Správu obsahu viete realizovať plne vo vlastnej réžii bez znalostí programovania. Naše systémy sú User Friendly. Radi implementujeme online platobné brány, SMS notifikačné systémy, zasielanie reklamných emailov, zložité importy a exporty a iné aizované riešenia.

Vždy vyberáme pre každého klienta len to najlepšie.