My v MacMike poskytujeme full servis webové a informačné riešenia pre veľké nadnárodné spoločnosti, verejnú správu, ale aj malých lokálnych podnikateľov. Naša pozícia na trhu od roku 2004, know how a skúsenosti sú zárukou nielen kvalitne odvedenej práce, ale najmä schopnosti vyriešiť aj zložité technické zadania. Efektivita našej práce je vysoká vďaka prepracovaným interným procesom. Tie prešli dlhým vývojom a stále ich optimalizujeme, aby sme vedeli pracovať precízne a rýchlo.  

Naše dynamické a moderné webstránky sú ideálne pre klientov bez akýchkoľvek znalostí programovania. Rozšírené nastavenia našich systémov sa však zapáčia klientom, ktorí majú radi hĺbkové analýzy Google Analytics alebo SEO špecialistov. Eshopy, a široké možnosti individuálne programovaných funkcionalít na mieru sú samozrejmosťou.

Okrem programovania webových stránok a eshopov máme viacero iných aktivít uvedených nižšie.

My a naše aktivity
Informačný systém TISS
Informačný systém TISS je systémom pre správu malej a strednej firmy. Obsahuje moduly na evidenciu Predaja a fakturácie, Nákupu a nákladov, Adresár, evidencia Financií, Skladové hospodárstvo. Systém je možné prepojiť s inými softvérmi. Súčasťou systému TISS je správa obsahu webstránok a eshopov.
www.tiss.sk
Systém na hormadné rozosielanie reklamných SMS a emailov
MassMail.sk je webová stránka a aplikácia na hromadné odosielanie emailov a reklamných SMS zákazníkom. Stačí naimportovať databázu adresátov alebo si ju kúpiť od nás, vyplni't odosielateľa, zadať text správy a za sekundu odoslať na tisícky mobilných telefónov.
www.massmail.sk

Systém na správu úloh v malých pracovných tímoch ToDo4Team
Todo4team je webstránka a aplikácia na riadenie úloh v pracovných tímoch. Zadávajte, vyhodnocujte, kontrolujte čas strávený zamestnancami nad jendotlivými úlohami. Aplikácia je na webe, pre iPhone aj pre Android.
www.todo4team.com

Aplikácia AllCars
Aplikácia pre iPhone AllCars je databázou všetkých výrobcov áut a ich modelov vozidiel na trhu. Každý automobil obshauje kartu produktu s technickými informáciami o vozidle aj s fotografiou. Aplikácia má bezplatnú aj platenú verziu s tisíckami modelmi osobných áut.
www.app-cars.com
Eshop s objektívmi iLens
iLens je set externých objektívov, ktoré z vášho telefónu iPhone 4/4S alebo iného smartfónu vytvoria za okamih profesionálny fotoaparát. Stačí priložiť magnetický objektív na telefón a fotíte.
www.iLens.sk
Volejbalová škola Green Apple Košice
Volejbalová škola je určená pre širokú verejnosť s vážnym záujmom o volejbal. Pod vedením skúseného trénera Jána Kadleca momentálne prebiehajú tréningy dospelých mužov, žien a dievčat. MacMike sponzoruje a spoluorganizuje Volejbalovú školu Green Apple Košice.
www.volejbalkosice.sk
Šablónové riešenia pre webstránky RapidWeb
Lowcost riešenie pre malých podnikateľov, ktorí majú problémy s financovaním webstránky na mieru s individuálnymi riešeniami. RapidWeb je grafická šablóna, kde vložíme obsah od klienta a webstránka je na svete.
www.RapidWeb.sk
Talianske kávovary TopMoka
Kvalitné mokka kávovary talianskej výroby. Eshop, kde produktom sú len mokka kávovary TopMoka s príslušenstvom. Ideálne riešenie ako darček pre vašich blízkych.
www.TopMoka.sk

Zábava na chatu - iAktivity.sk
iAktivity.sk je webstránka na generovanie náhodných slov pre známu hru šarády. Stačí si vybrať úroveň slov a zábava sa môže začať.
www.iAktivity.sk

DoPartie.sk
Chcete si zašportovať, ale nemáte partnera alebo tím? Webstránka DoPartie.sk je databázou športových podujatí, kde sa môžete pridať a spoznať tak nových ľudí.
www.DoPartie.sk

Niektoré z našich referencií

MUDr. Dagmar Ballayová
TOPPRO
Moldava nad Bodvou
PoháreBEST
Žabecký
Fitkon
Znamenia Dnešnej Doby
Bezpečnostné dvere SecDoor
Železničné stavby KOŠICE
ZAMAS masérska škola
Finančný WINFIN Servis
Interné vzdelávanie WFA
Výkup PAPIERA
Volejbalový turnaj LEVOČA
Volejbalová škola KOŠICE
Volejbalový klub SLÁVIA TU Košice
Vinyl Student CLUB
Produkčná agentúra VANNER SOLUTIONS
Veľkoobchod s kovovým odpadom TRIEMKOV
Oceľové zvodidlá TRADETECH
Výborná káva Top Moka
Počítačoví SUPERMANI
Sanatórium pre Liečbu neplodnosti SPLN
Hutný materiál SOTEX
SOŇA Golf Academy
Grafický dizajn Šomšák
Galéria sôch a obrazov LS+LS
SNACK HOUSE
SmarTketing
zobraziť viac...

MacMike VAT s.r.o.

E-mail: macmike@macmike.sk
Telefón: 0907 919 657, 0907 972 845

Fakturačná adresa:
Hurbanova 10, Košice 040 01

Kancelária:
Fatranská 1/A, Nová Terasa, Košice 040 01

IČO: 45877262, DIČ: 2023124972, IČ DPH: SK2023124972
Číslo účtu: 2900383878 / 8330

Napíšte nám

Vaše meno:
Váš e-mail: *
Váš telefón:
Otázka na nás: *

Všetky weby, eshopy a iné riešenia navrhnujeme podľa potreby klienta. Nepoužívame šablóny a bezplatne dostupné nástroje, pracujeme len s našimi vlastnými riešeniami. Vlastné grafické spracovanie podľa predstáv klienta a nápadov našich šikovných grafikov. Postupy prác podľa SEO pravidiel a kvalitné programovanie. Jednoduchý CMS systém, ktorý je vyvýjaný s dôrazom na SEO štandardy. Správu obsahu viete realizovať plne vo vlastnej réžii bez znalostí programovania. Naše systémy sú User Friendly. Radi implementujeme online platobné brány, SMS notifikačné systémy, zasielanie reklamných emailov, zložité importy a exporty a iné automatizované riešenia.

Vždy vyberáme pre každého klienta len to najlepšie.