Elektronický obchod sú nové možnosti predaja

Rozšírte svoje obchodné cesty aj na internete a predávajte efektívne. Naše eshopy sú špičkovo naprogramované a pripravené na funkcie pre čo najvyšší počet vašich nových objednávok.

 

Pri každom elektronickom obchode je dôležité rozlíšiť frontend a backend. Frontend eshopu – teda to, čo vidí zákazník, kde nakupuje, ako eshop pracuje. Frontend zahŕňa kvalitné programovanie, prehľadný katalóg produktov s možnosťami filtrovania, to, ako vyzerá detailná karta produktu. Backend je miesto, vlastne “back office”, kde sa objednávky spracúvajú, nahadzujú skladové položky, prostredie pre fakturáciu. Je to “miesto”, kde pracuje prevádzkovateľ eshopu. Aby eshop fungoval dobre, musí byť backend aj frontend zladený a fungovať perfektne nielen pre prevádzkovateľa, ale aj pre zákazníka.

Eshop, ktorý zarába peniaze

Frontend - to, ako eshop vyzerá.

Cieľom každého programovania frontendu je, aby sa zákazník okamžite zorientoval, rýchlo našiel produkt a potrebné informácie. Preto naše eshopy obsahujú množstvo funkcií a majú vlastnosti, ktoré z nich robia skutočne dobre odvedenú prácu.

Backend - správa eshopu v systéme TISS

Základná katalógová evidencia alebo profi skladové hospodárstvo

Sklad je možné využívať len ako evidenciu položiek na eshope alebo aj presnú skladovú evidenciu s počtami kusov, skladovými kartami, evidenciou pohybov a presunov. TISS sa plne prispôsobí miere presnosti evidencie, akú váš eshop vyžaduje.

Adresár a evidencia klientov

 

Evidencia objednávok, fakturácia, financií:

Ako urobiť fungujúci a úspešný eshop

Mať kvalitne naprogramovaný eshop je základom úspechu. Našim klientom však okrem programovania poskytujeme najmä konzultačné služby. Často je totiž poradenstvo o spôsobe zobrazenia, grafického spracovania a samotná logika eshopu oveľa dôležitejšia.

Každý náš eshop prejde niekoľkonásobným testovaním, kde sledujeme očakávané správanie spotrebiteľa, doladzujeme zistené nedostatky, kontroluje správne napojenia a prenos údjaov do objednávkového systému, fakturácie a údajov do skladového hospodárstva.

O každý eshop je potrebné pravidelne sa starať, napĺňať ho relevantným obsahom, venovať sa existujúcim a potenciálnym zákazníkom. Pre všetky tieto činnosti sme klientom k dispozícii každý deň.

Naše najzaujímavejšie referencie

Masér.sk

InnocentStore.com

Asteel.sk

Niektoré z našich referencií

MUDr. Dagmar Ballayová
TOPPRO
Moldava nad Bodvou
PoháreBEST
Žabecký
Fitkon
Znamenia Dnešnej Doby
Bezpečnostné dvere SecDoor
Železničné stavby KOŠICE
ZAMAS masérska škola
Finančný WINFIN Servis
Interné vzdelávanie WFA
Výkup PAPIERA
Volejbalový turnaj LEVOČA
Volejbalová škola KOŠICE
Volejbalový klub SLÁVIA TU Košice
Vinyl Student CLUB
Produkčná agentúra VANNER SOLUTIONS
Veľkoobchod s kovovým odpadom TRIEMKOV
Oceľové zvodidlá TRADETECH
Výborná káva Top Moka
Počítačoví SUPERMANI
Sanatórium pre Liečbu neplodnosti SPLN
Hutný materiál SOTEX
SOŇA Golf Academy
Grafický dizajn Šomšák
Galéria sôch a obrazov LS+LS
SNACK HOUSE
SmarTketing
zobraziť viac...

MacMike VAT s.r.o.

E-mail: macmike@macmike.sk
Telefón: 0907 919 657, 0907 972 845

Fakturačná adresa:
Hurbanova 10, Košice 040 01

Kancelária:
Fatranská 1/A, Nová Terasa, Košice 040 01

IČO: 45877262, DIČ: 2023124972, IČ DPH: SK2023124972
Číslo účtu: 2900383878 / 8330

Napíšte nám

Vaše meno:
Váš e-mail: *
Váš telefón:
Otázka na nás: *

Všetky weby, eshopy a iné riešenia navrhnujeme podľa potreby klienta. Nepoužívame šablóny a bezplatne dostupné nástroje, pracujeme len s našimi vlastnými riešeniami. Vlastné grafické spracovanie podľa predstáv klienta a nápadov našich šikovných grafikov. Postupy prác podľa SEO pravidiel a kvalitné programovanie. Jednoduchý CMS systém, ktorý je vyvýjaný s dôrazom na SEO štandardy. Správu obsahu viete realizovať plne vo vlastnej réžii bez znalostí programovania. Naše systémy sú User Friendly. Radi implementujeme online platobné brány, SMS notifikačné systémy, zasielanie reklamných emailov, zložité importy a exporty a iné automatizované riešenia.

Vždy vyberáme pre každého klienta len to najlepšie.